Kätepesujaama rent

Mobiilne kätepesujaam lubab organiseerida suurtes inimeste kogunemiskohtades efektiivset sanitaarset teenindust. Kõigil teie külalistel on võimalus nautida täielikke mugavusi.

 

Sobib ideaalselt vabas õhus korraldavate erinevate pidude, kontsertide ja muude ürituste teenindamiseks. Kätepesujaama saab paigaldada igasse sobivasse kohta kuna seda ei ole vaja ühendada ei veevärgi ega ka kanalisatsiooniga.

Kätepesujaamas Hera on piisavalt ruumi kahele inimesele. Mobiilsete kätepesujaamade kasutamine võimaldab tunduvalt vähendada järjekordi wc kabiinidesse ja annab palju paremaid võimalusi külaliste hügieenivajaduste rahuldamiseks.

 

Mõõdud:

Kõrgus: 1370 mm, Laius: 1250 mm, Paksus: 600 mm

Kaal: 40 kg

Puhta vee paagi maht: 162 l.

Reovee paagi maht: 178 l

Meie Kontaktid

Oleme avatud:
E-R: 9:00-17:00
Tel: 51-900-150
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust

Kuidas saada rohkem informatsiooni?

  • Helistage meile telefonil (+372) 51-900-150

  • Võtke meiega ühendust e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Teated läbi tagasisisde vormi.

 

Me vastame kõigile Teie küsimustele ja edastame Teile kogu informatsiooni meie firmast ja meie poolt pakutavatest teenustest.